Szkolenia dla ISO 22000/HACCP Zarządzanie jakością w przemyśle spożywczym

 Dedykowane i praktyczne szkolenia dla ISO 22000 oparte o przykłady z  realiów Państwa organizacji, to pełne wykorzystanie możliwości  szkoleniowych, również w zakresie Zarządzania Jakością w przemyśle spożywczym HACCP. 

Jesteśmy ekspertem w dziedzinie szkoleń i oceny. Dysponujemy szeregiem kursów publicznych i wewnętrznych, w których mogą Państwo uczestniczyć przed rejestracją do wprowadzenia normy, podczas tego procesu i po nim.

Zakres naszych szkoleń dla ISO 22000 rozciąga się od jednodniowego szkolenia wstępnego po szkolenie wdrożeniowe i kursy dla audytorów - a zatem są one przydatne na każdym etapie. Nasze doświadczenie w dziedzinie przystosowywania organizacji różnych typów i wielkości nie ma sobie równych - oferujemy potrzebne szkolenia, które pozwalają poznać, wdrożyć i ocenić odpowiedni system zarządzania bezpieczeństwem żywności oraz uzyskać dla niego certyfikat ISO 22000.

Oferujemy kompleksowy program szkoleń ISO 22000, obejmujący wszystkie zagadnienia związane z tą normą.


Szkolenia

Auditor Wiodący HACCP. Szkolenie dedykowane - wycena indywidualna

 

5 dniowy kurs dedykowany

    Miedzynarodowo rozpoznawana  norma opracowana przez branżę spożywczą dla branży spożywczej. Ta norma zamierza zharmonizować wymagania systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności przez cały łańcuch dostawy żywności. To szkolenie umożliwi Państwu interpretację wymagań normy systemu zarządzania bezpieczeństwem 
    żywności, aby ułatwić Państwu wdrożenie jej wymagań kiedy wrócicie do swoich organizacji.

View details for Auditor Wiodący HACCP. Szkolenie dedykowane - wycena indywidualna

Budowanie systemu. Szkolenie dedykowane - wycena indywidualna

 

3 dniowy kurs dedykowany

    Obecnie prawo polskie i unijne wymaga od producentów i firm dystrybuujących żywność, aby wdrożyły system zarządzania bezpieczeństwem żywności (HACCP). Trzydniowy kurs uczy jak dentyfikować zagrożenia i oceniać ryzyko, określać krytyczne punkty kontroli (CCP), ustalać limity (CCP), zasady monitorowania i działania naprawcze w CCP oraz przygotować niezbędną dokumentację.

View details for Budowanie systemu. Szkolenie dedykowane - wycena indywidualna